Close

Turistické spolky (KČT)

Turistika a poznávání.

Poznávací zájezdy

Do evropských metropolí nebo za přírodními krásami bez námahy. Naši profesionální průvodci jsou vám k dispozici po celou dobu zájezdu.

Pěší turistika

Pohodová pěší turistika, někdy s využitím zdolání vrcholů lanovkami. Alpy jsou jen zlomek toho, co umíme. Půldenní túry v Pyrenejích, Tatrách. Byli jste už někdy v Bieszczadech? I tam vás provede náš zkušený průvodce.

VHT a ferraty

Pokořte nejvyšší horské pozice. Podle zdatnosti skupiny připravíme optimální program a několik tras podle výkonnosti. Pro tyto zájezdy doporučujeme 2 průvodce. Díky via ferratám se dají zase zdolat kolmé alpské stěny, aniž byste museli být horolezcem.

Cykloturistika

Poznejte nejkrásnější evropské cyklotrasy či vyrazte mimo ně a užijte si pohled na nejromantičtější přírodní skvosty či na obdivuhodná díla našich předků. Preferujete čtyřhvězdičkový komfortní hotel, případně romantický stan?

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat CK za zajištění této akce v námi požadovaném termínu a dále zejména za naprosto vynikající a plně profesionální vedení zájezdu."

Jan Tomáš, KČT Solnice

"Děkuji všem v CK, včetně Veroniky, za sebe i za KČT Dobruška za velmi vydařený zájezd."

Eva Šimerdová, KČT Dobruška

"S uznáním oceňujeme skvělou práci průvodce pana Horáka."

Marie Pavlová, KČT Pecka

"Chci ještě mimo anketu pochválit zájezd do Kitzbülských Alp, bylo to nádherné, hlavně krásné počasí a výborný průvodce."

Eva Konířová, KČT Rokytnice nad Jizerou