Close

Druhy zájezdů

Poznávací zájezdy

Nejtypičtější a nejoblíbenější druh zájezdu. Vhodný je pro cestovatele bez ohledu na věk či fyzickou zdatnost. Průvodce zajistí hladký průběh zájezdu a klienti si jen užijí navštívenou zemi nebo oblast.

Pobyt s poznávacím programem

Zavřete oči a představte si, jak ležíte na lehátku na písčité pláži a sledujete mořské vlny s majestátními skalními útesy nebo že ležíte u hotelového bazénu pod horskými pásy. A co to třeba okořenit jejich návštěvou.

Za uměním

Ať už se jedná o modernu, baroko nebo středověk. I s tímto vám poradíme.

Adventní zájezdy

Svařené víno a lahodný punč, to vše a mnoho dalšího nabízejí adventní trhy. A co k tomu přidat průvod čertů, návštěvu zajímavosti, prohlídku vánočně zdobeného města…

Termální lázně

Za teplou a hlavně léčivou vodou. K tomu přidat poznávací program a večer s místním jídlem či hudbou.

Exkurze

Poznávat se nemusí jenom památky a přírodní zajímavosti. Mnohem atraktivnější může být návštěva automobilky či třeba hnědouhelného dolu. Nebo raději tour po pivovarech? Připravíme gurmánský zájezd s ochutnávkami.

Zájezdy pro rodiče s dětmi

Zájezdy, ze kterých si děti i jejich rodiče odnesou krásné vzpomínky. Nechybí možnost nenáročné turistiky, cyklistiky nebo čas na zajímavý program nejen pro děti. Děti se nudit nebudou.

Výuka jazyků nejen pro školy

Za jazykovým kurzem s rodilými mluvčími se můžete vydat třeba do Německa či Velké Británie. Výuku jazyků v zahraničí organizujeme i pro jednotlivce, které už mají školní docházku dávno za sebou. Zlepšete si komunikaci a blýskněte se v životopise.

Pohodová turistika

Nenáročné putování překrásnou přírodou. S námi potkáte a zažijete to nejzajímavější.

Turistika se slevovou kartou

Především v rakouských Alpách se dá využít slevových karet, díky kterým máte v ceně zahrnuty již vstupy do památek a hlavně jízdné lanovkami. Tyto zájezdy jsou velmi oblíbené.

Nordic walking

“Severská chůze” je forma dynamického sportu se speciálními sportovními holemi. Tento sport patří mezi nejpřirozenější a nejzdravější formy pohybu. Nicméně je třeba ji zvládat správně. Náš zkušený instruktor Lukáš vám bude k dispozici.

Vysokohorská turistika

Jsou hory vaší vášní? Tak to jste na správném místě. My je známe velice dobře již od našeho začátku. Alpami to jen začíná. Pyreneje, Tatry nebo raději Bieszczady?

Vícedenní přechody hor

Na pár dní opustit přetechnizovanou civilizaci a plnými smysly si užít překrásnou přírodu všude kolem sebe. Ubytovat se cestou na turistické chatě nebo jen tak pod stanem či pod širákem?

Horolezectví

Přijde vám ferrata lehká a máte raději dobrodružství opravdového horolezectví. Zajistíme horolezecký trénink třeba v Českém ráji. Pro začátečníky je vhodná cvičná stěna na Maloskalsku. Pro pokročilé Prachovské skály. Partnerský instruktor s plnou kvalifikací a mnoholetými zkušenostmi vás vše naučí.

Via ferrata

Díky těmto zajištěným cestám můžete zdolat takřka kolmé stěny bez nutnosti náročných horolezeckých výstupů. A my vás za těmi nejkrásnějšími dovezeme a postaráme se o vše důležité.

Cykloturistika

Klidná jízda na kole vhodná skoro pro každého. Autobus se speciálním cyklovlekem je vždy při ruce a podél trasy dělá doprovod.

MTB - horská cyklistika

Milovníci hor a hlavně cyklističtí nadšenci se dostanou do svého živlu v Alpách, Dolomitech nebo třeba v Pyrenejích.

Dálkové cyklotrasy

Nechce se vám kolem troškařit a chcete se vydat na pořádnou cestu. Ať se jedná o dálkovou cyklostezku či o trasu přesně podle představ, servis autobusu a zkušený průvodce změní formát cesty o stupeň výš.

Koloběžky

Že na koloběžkách jezdí jen děti už dávno neplatí, ba naopak. Zkombinujte tuto kratochvíli s návštěvou nějakého zajímavého místa po Evropě. Koloběžku stejně jako kolo převezeme ve speciálním vleku a také ji případně půjčíme. 

Plavby námořní lodí

Užijte si odpočinek i nejrůznější druhy zábavy, které nabízí luxusně vybavené zaoceánské lodě, se kterými můžete plout mezi tropickými kouty světa, středomořskými ostrovy nebo norskými fjordy. CK HOŠKA TOUR je přímým autorizovaným prodejcem plaveb italské společnosti MSC na českém trhu.

Plavby říční lodí

Požitek z plavby můžete zažít i na evropských řekách. Loď poskytne “pojízdné” zázemí včetně vlastní kajuty a zastaví na zajímavých místech podél řeky, kde bude možná prohlídka. Nabízíme plavby německé společnosti A-rosa. Po Dunaji, Rýnu, Seině v 5hvězdičkovém hotelu s wellness a plnou penzí.

Lyžařské zájezdy

Prohánějte se po zasněžených svazích ve známých lyžařských střediscích v Rakousku, Itálii, Francii, na Slovensku či u nás v Česku.

Běžky

Nekonečně dlouhá, perfektně připravená bílá stopa.

Paddleboard a joga

Na paddleboardu se rovnoměrně zapojuje celé tělo. Zdokonaluje se smysl pro rovnováhu a zlepšuje fyzická kondice. To se dá spojit i se cvičením jógy.

Vodácké zájezdy

I s těmito požadavky se na nás můžete obrátit.

Vybrali jste si?

Různé kategorie se dají krásně kombinovat.

NAPIŠTE NÁM

Nebo chcete poradit?

Zkusíme aktivity zkombinovat.
Část programu nebo skupiny půjde na turistiku a druhá část bude poznávací.

NAPIŠTE NÁM