Close

Pro školy

Zajistíme propečený školní zájezd.

Bližší informace na specializovaném webu: zajezdy-skoly.cz

Poznávací zájezdy

Vyrazte s námi poznávat to nejhezčí a nejzajímavější, co můžete u nás i v zahraničí nalézt. Místa oblíbená i neznámá zákoutí, kam málokdo jezdí.

Zájezdy s výukou

Prožijte s žáky a studenty nezapomenutelnou výuku jazyků přímo s rodilými mluvčími a nechte ji okořenit návštěvou okolních zajímavostí. Ať je to 5 tisíc let starý menhir, nebo budova současného parlamentu. Spolupracujeme s vyzkoušenými jazykovými školami například v Berlíně nebo Londýně. Ubytování zajistíme v rodinách. Co připojit k výuce angličtiny v Londýně poznávání jihovýchodní Anglie?

Exkurze

Navštivte významná evropská muzea, galerie či továrnu renomované automobilky. Co se ponořit do historie a geologie přímo v uhelném dole. Nebo jste zahradní škola?

Cyklistické zájezdy a kurzy

Naložte kola do bezpečného cyklovleku a vyrazte na místa, kde budete moci obdivovat nové obzory. A jak jinak, než ze sedla kola. Trasy vedou po bezpečných trasách s omezeným silničním provozem. Pomůžeme i s drobnými opravami kol.

Turistické zájezdy a kurzy

Meze se nekladou nejen horizontálně, ale i vertikálně. Od klidných procházek až po jednoduché horské terény. Trasy připravíme s ohledem na věkové složení. Bezpečnost hlídají naši profesionální a zkušení průvodci.

Zájezdy pro pedagogy

Zájezdy nepořádáme jen pro třídy. Domluvte se s kolegyněmi a kolegy. S termínem vám vyjdeme vstříc.

"V prvé řadě Vám chceme poděkovat za celý zájezd, za jeho organizaci, za výběr navštívených míst a za Váš klid v průběhu celého zájezdu."

Pavla Dovičovičová, Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice

"Program byl sestaven tak, abychom poznali nejen kulturní a historické památky, ale také nádhernou přírodu této oblasti. Byl čas i na odpočinek a koupání u moře nebo u jezera v kaňonu Verdon."

Mgr. Pavel Dvořáček, ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou

"Zájezd byl ze strany CK perfektně připravený a všem se velice líbil. Obzvláště bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Janě Koňaříkové i všem členům jejího týmu, kteří se o nás během zájezdu perfektně starali."

Ing. Petr Hlaváček, VOS, SPŠ a JŠ v Kutné Hoře