Close

 

Největší průvod čertů na světě.

 

Adventní zájezd do slavnostně vyzdobených městeček s účastí na největším rakouském průvodu s více než tisícem pekelníků. Čeká vás neopakovatelná adventní atmosféra přímo pod alpskými velikány, kde vám sklenička svařeného vína bude chutnat dvojnásob a k chuti přijde i klobása. BONUS – skleničku svařeného vína dostanou účastníci i od CK.

Program

1.den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu i v Českých Budějovicích. Nocleh v jižních Čechách.

2.den: přesun do Rakouska. ST. GILGEN – zajímavý adventní trh v centru malebného městečka u jezera Wolfgangsee. Tradiční výstava betlémů. MONDSEE – krásný adventní trh před bazilikou a v křížové chodbě. Vycházka k jezeru. OBERNDORF – kaple Stille Nacht, kde poprvé zazněla nejslavnější vánoční koleda. SCHLADMING – město ve večerních hodinách přivítá mnoho diváků, ale především krampusy, pekelníky a lesní příšery v divokém ďábelském průvodu. Sledování nejsilnější alpské tradice, kde se představí nejen čerti z Rakouska, ale i z italských Dolomit a Bavorska. Jedná se o největší průvod čertů na světě.

3.den: HELLBRUNN – romantický vánoční trh na nádvoří zámku biskupů. SALZBURG – adventní trhy nejen na Rezidenčním náměstí a v pevnosti Hohensalzburg. Nádherně vyzdobená nejen pěší ulice Getreidegasse. V odpoledních hodinách odjezd, návrat ve večerních hodinách do 23.00 hodin.